Zespoły maszyn do produkcji mieszanek betonowych kl.II wszystkie

To zestaw urządzeń stanowiący ciąg technologiczny umożliwiający magazynowanie, precyzyjne dozowanie oraz mieszanie składników betonów używanych w konstrukcjach budowlanych. Odpowiedzialność za jakość produkcji betonów zależy nie tylko od niezawodności urządzeń  ale w dużej części od wiedzy i umiejętności sterowania i śledzenia przebiegu produkcji betonu przez operatora. Szkolenie zawiera część teoretyczną, która informuje o rodzajach betonów i składnikach używanych do ich produkcji. Zasadach budowy ,działania i przeznaczeniu elementów składowych zespołów funkcjonalnych tzw. betonowni . Kontrolę ich sprawności oraz ćwiczenia w sterowaniu zespołem urządzeń. Zagadnienia bezpieczeństwa w czasie użytkowania oraz w sytuacjach awaryjnych.