W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.
logo ViaExpert
  • Slider 5
  • Slider 8
  • Slider 9

Pompy do mieszanki betonowej kl. III wszystkie

To grupa maszyn przeznaczonych do podawania betonu do miejsc przeznaczenia na obiektach budowlanych. Grupa ta obejmuje pompy mobilne na podwoziach samochodowych, przyczepach kołowych oraz pompy stacjonarne- przewoźne. Mają one wspólne cechy konstrukcyjne, ale też znacznie różnią się od siebie budową i sposobem obsługi oraz sposobem bezpiecznego użytkowania.
Szkolenie obejmuje część praktyczną w zakresie posługiwania się pompą najpopularniejszą czyli na podwoziu samochodowym. Część teoretyczną pokazującą różne odmiany i typoszeregi pomp objaśniając ich  budowę, obsługę, i bezpieczne użytkowanie.Kwalifikacje operatora pomp uzyskane po szkoleniu i zdanym egzaminie uprawniają do obsługi pomp do mieszanek betonowych kl. III wszystkich.

skontaktuj sie z nami!

Wypełnij formularz a my odezwiemy się tak szybko jak to tylko możliwe i przedstawimy szczegóły oferty.

dane adresowe

OŚRODEK - CENTRUM SZKOLEŃ MASZYNISTÓW

BOGUSŁAW JANECZEK, JACEK STASKA S.C.

ul. Warszawska 162, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Filia Tomaszów Lubelski

ul. Sybiraków 6, 22-600 Tomaszów Lubelski (siedziba firmy Praktibud)

ul. Żwirki i Wigury 7, 22-600 Tomaszów Lubelski (zespół szkół nr. 4)

+48 788 433 557

+48 602 13 66 52

kontakt@ocsm.edu.pl

CMS by Quick.CMS | Realizacja: czyzkowski.net