o nas

OŚRODEK-CENTRUM SZKOLEŃ MASZYNISTÓW B.Janeczek J.Staska s.c. powstał na bazie blisko 15 lat doświadczeń właścicieli w organizowaniu, zarządzaniu i realizacji szkoleń dla operatorów maszyn.

Wieloletnie doświadczenia zdobyte w prowadzeniu jednego z najlepszych w Polsce ośrodków szkoleniowych (Ośrodek Centralnego Szkolenia Maszynistów Mińsk Mazowiecki) oraz w pracy na stanowiskach zarządzania w firmach wykonawczych, budownictwa i drogownictwa oraz dobór sprawdzonej, wysoko kwalifikowanej kadry wykładowców i instruktorów szkoleń gwarantują właściwe rozpoznanie potrzeb szkoleniowych, profesjonalne doradztwo oraz fachową, najwyższej jakości, skuteczną i sprawną realizację szkoleń.

dlaczego ocsm mińsk mazowiecki?

• 01. doświadczenie

Ponad 15sto letnia praktyka w organizowaniu i realizacji szkoleń jest dziś naszym największym atutem. Potrafimy należycie rozpoznać  potrzeby naszych klientów i udzielić stosownej porady w zakresie wyboru odpowiedniego szkolenia. Uczestnicząc w naszych szkoleniach możesz spodziewać się  fachowej i skutecznej realizacji przebiegu szkolenia.

• 02. szkolenia teoretyczne

Szkolenia realizujemy posługując się nowoczesnymi formami przekazu audio-video, wykorzystując plansze, modele i elementy rzeczywistych maszyn, filmów i animacji ułatwiających zrozumienie istoty działania i bezpiecznego użytkowania grupy maszyn, której dotyczy szkolenie. Nasze materiały szkoleniowe udostępniamy w formie elektronicznej i papierowej.

• 03. szkolenia praktyczne

Odbywają się na maszynach i urządzeniach  współcześnie produkowanych m.in. Firm CAT, LIEBHERR, KOMATSU, MANITOU, JCB, CASE, TEREX, HABBERMAN, WARYŃSKI, BOBCAT.  Instruktorzy skutecznie przekazują i ćwiczą umiejętności przyszłych operatorów.

• 04. egzaminy

Egzaminy prowadzone są przez Państwową Komisję Egzaminacyjną powołaną przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego oraz Urząd Dozoru Technicznego.  Egzamin składa się z części praktycznej i teoretycznej.
    Po zakończeniu kursu w Ośrodku odbywają się konsultacje przygotowujące słuchaczy do egzaminu. Udostępniane są słuchaczom materiały sprawdzające, umożliwiające samokontrolę poziomu przygotowania do egzaminu. NASI KURSANCI osiągają 97% wskaźnik zdawalności egzaminów w pierwszym terminie.