W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.
 • Slider 5
 • Slider 8
 • Slider 9

O NAS

OŚRODEK-CENTRUM SZKOLEŃ MASZYNISTÓW powstał na bazie blisko 20 lat naszych doświadczeń w organizowaniu, zarządzaniu i realizacji szkoleń dla operatorów maszyn.


Doświadczenia zdobyte w pracy na stanowiskach zarządzania w firmach budownictwa i drogownictwa, dobór sprawdzonej, wykwalifikowanej kadry wykładowców i instruktorów szkoleń gwarantują profesjonalne doradztwo oraz fachową realizację szkoleń.

dlaczego ocsm mińsk mazowiecki?

 • 01. doświadczenie

  Ponad 20 sto letnia praktyka w organizowaniu i realizacji szkoleń jest dziś naszym największym atutem. Potrafimy należycie rozpoznać  potrzeby naszych klientów i udzielić stosownej porady w zakresie wyboru odpowiedniego szkolenia. Uczestnicząc w naszych szkoleniach możesz spodziewać się  fachowej i skutecznej realizacji przebiegu szkolenia zakończonej pozytywnym wynikiem egzaminu końcowego.

 • 02. szkolenia teoretyczne

  Szkolenia realizujemy posługując się nowoczesnymi formami przekazu audio-video, wykorzystując plansze, modele i elementy rzeczywistych maszyn, filmów i animacji ułatwiających zrozumienie istoty działania i bezpiecznego użytkowania grupy maszyn, której dotyczy szkolenie. Nasze materiały szkoleniowe udostępniamy w formie elektronicznej i papierowej.

 • 03. szkolenia praktyczne

  Odbywają się na maszynach i urządzeniach  współcześnie produkowanych m.in. przez firmy: CAT, LIEBHERR, KOMATSU, MANITOU, JCB, CASE, TEREX, HABBERMAN, WARYŃSKI, BOBCAT.  Instruktorzy skutecznie przekazują i ćwiczą umiejętności przyszłych operatorów.

 • 04. egzaminy

  Egzaminy prowadzone są przez Państwową Komisję Egzaminacyjną powołaną przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego oraz Urząd Dozoru Technicznego.Egzamin składa się z części praktycznej i teoretycznej.Po zakończeniu kursu w Ośrodku odbywają się konsultacje przygotowujące słuchaczy do egzaminu. Udostępniane są słuchaczom materiały sprawdzające, umożliwiające samokontrolę poziomu przygotowania do egzaminu. NASI KURSANCI osiągają 98%  zdawalności egzaminów w pierwszym terminie.

skontaktuj sie z nami!

Wypełnij formularz a my odezwiemy się tak szybko jak to tylko możliwe i przedstawimy szczegóły oferty.

dane adresowe

Ośrodek-Centrum Szkoleń Maszynistów Jacek Staska

ul. Warszawska 97,
05-300 Mińsk Mazowiecki


Filia Tomaszów Lubelski

Filia Tolkmicko

+48 602 13 66 52

kontakt@ocsm.edu.pl

CMS by Quick.CMS | Realizacja: czyzkowski.net