W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.
  • Slider 5
  • Slider 8
  • Slider 9

Koparkoładowarki kl.III wszystkie

To grupa maszyn zbudowanych na podwoziu przypominającym ciągnik rolniczy o wysoko zaawansowanej technice napędów i sterowania jazdą oraz osprzętami roboczymi, ładowarkowym i koparkowym. Koparkoładowarki to maszyny o dużej uniwersalności wykorzystywania w budownictwie.
Uzyskiwanie kwalifikacji operatora odbywa się w wyniku szkolenia teoretycznego i praktycznego. Obejmuje przegląd budowy, zasad działania i techniki posługiwania się całą grupą koparko-ładowarek wszystkich typów i różnych producentów. Na szkoleniach prezentujemy zasady budowy, działania i obsługiwania wszystkich zespołów funkcjonalnych koparkoładowarek. Przekazujemy zasady i technikę bezpiecznego użytkowania maszyn do celów do których je zaprojektowano i zbudowano.
Uzyskane uprawnienia upoważniają do obsługi koparkoładowarek wszystkich typów i marek.
Kwalifikacje operatora, który uzyskał uprawnienia w tej specjalności, upoważniają go do obsługi koparki jednonaczyniowej do 4 ton masy całkowitej, ładowarki jednonaczyniowej do 8 ton masy całkowitej oraz koparkospycharki.

 

skontaktuj sie z nami!

Wypełnij formularz a my odezwiemy się tak szybko jak to tylko możliwe i przedstawimy szczegóły oferty.

dane adresowe

Ośrodek-Centrum Szkoleń Maszynistów Jacek Staska

ul. Warszawska 97,
05-300 Mińsk Mazowiecki


Filia Tomaszów Lubelski

Filia Tolkmicko

+48 602 13 66 52

kontakt@ocsm.edu.pl

CMS by Quick.CMS | Realizacja: czyzkowski.net