W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.
logo ViaExpert
  • Slider 5
  • Slider 8
  • Slider 9

Zespół maszyn do produkcji mieszanek betonowych

To zestaw urządzeń stanowiący ciąg technologiczny umożliwiający magazynowanie, precyzyjne dozowanie oraz mieszanie składników betonów towarowych używanych w konstrukcjach obiektów budowlanych. Odpowiedzialność za jakość produkcji betonów zależy nie tylko od niezawodności urządzeń zabudowanych na maszynie ale w dużej części od wiedzy i umiejętności sterowania i śledzenia przebiegu produkcji betonu przez operatora. Szkolenie zawiera część teoretyczną, która informuje o rodzajach betonów i składnikach używanych do ich produkcji. Zasadach budowy ,działania i przeznaczeniu elementów składowych zespołów funkcjonalnych tzw. betonowni . Kontrolę ich sprawności oraz ćwiczenia w sterowaniu zespołem urządzeń. Zagadnienia bezpieczeństwa w czasie użytkowania oraz w sytuacjach awaryjnych. Kwalifikacje operatorów podzielono na dwie klasy uprawnień do obsługi betonowni.
Kl. III uprawnia do obsługi maszyn o wydajności produkcji do 60m3 na godzinę. *Kl. II uprawnia do obsługi maszyn o wydajności powyżej 60m3 bez ograniczeń.

*- więcej informacji na indywidualne zapytanie.

skontaktuj sie z nami!

Wypełnij formularz a my odezwiemy się tak szybko jak to tylko możliwe i przedstawimy szczegóły oferty.

dane adresowe

OŚRODEK - CENTRUM SZKOLEŃ MASZYNISTÓW

BOGUSŁAW JANECZEK, JACEK STASKA S.C.

ul. Warszawska 162, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Filia Tomaszów Lubelski

ul. Sybiraków 6, 22-600 Tomaszów Lubelski (siedziba firmy Praktibud)

ul. Żwirki i Wigury 7, 22-600 Tomaszów Lubelski (zespół szkół nr. 4)

+48 788 433 557

+48 602 13 66 52

kontakt@ocsm.edu.pl

CMS by Quick.CMS | Realizacja: czyzkowski.net