W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.
logo ViaExpert
  • Slider 5
  • Slider 8
  • Slider 9

Wiertnice poziome z zasilaczem hydraulicznym i horyzontalne

To zespoły urządzeń do realizacji przewiertów wzdłużnych w stosunku do powierzchni gruntu. Otwory wykonane tą metodą wykorzystuje się do montażu różnych instalacji podziemnych.
Zaprojektowane przez specjalistów technologie przewiertów spowodowały zbudowanie maszyn do ich realizacji metodą zbliżoną do tzw. przecisku poziomego lub przewiertu horyzontalnego.
Realizacja tego typu technologii wymaga umiejętności praktycznych w obsłudze maszyn i wiedzy na temat organizacji i techniki prowadzenia przewiertów.
Szkolenie operatorów składa się z części praktycznej i teoretycznej.
Część teoretyczna prezentuje podstawy technologii obu technik prowadzenia przewiertów oraz maszyny do ich realizacji. Omówienie budowy i zasad działania zespołów funkcjonalnych wiertnic oraz ich bezpiecznego użytkowania eksploatacyjnego.
Część praktyczna jest szkoleniem z zakresu organizacji placu budowy i stanowiska pracy wiertnic oraz fizycznego wykonania przewiertu dostępną na szkoleniu wiertnicą.
Wymagane kwalifikacje operatorów podzielono na dwie klasy uprawnień do obsługi wiertnic poziomych z zasilaczem hydraulicznym.

Kl. III- uprawniającą do obsługi wiertnic o średnicy przewiertu do 600mm.
Kl. II- uprawniającą do obsługi wiertnic powyżej 600mm średnicy przewiertu.

Warto zauważyć, że już w Kl. III uprawnień operatorskich jest możliwość obsługi większości popularnych na rynku wiertnic tzw. horyzontalnych firm VERMEER i DITCH-WITCH oraz wiertnic produkcji polskiej firmy WAMET.

skontaktuj sie z nami!

Wypełnij formularz a my odezwiemy się tak szybko jak to tylko możliwe i przedstawimy szczegóły oferty.

dane adresowe

OŚRODEK - CENTRUM SZKOLEŃ MASZYNISTÓW

BOGUSŁAW JANECZEK, JACEK STASKA S.C.

ul. Warszawska 162, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Filia Tomaszów Lubelski

ul. Sybiraków 6, 22-600 Tomaszów Lubelski (siedziba firmy Praktibud)

ul. Żwirki i Wigury 7, 22-600 Tomaszów Lubelski (zespół szkół nr. 4)

+48 788 433 557

+48 602 13 66 52

kontakt@ocsm.edu.pl

CMS by Quick.CMS | Realizacja: czyzkowski.net