W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.
logo ViaExpert
  • Slider 5
  • Slider 8
  • Slider 9

Wielozadaniowe Nośniki Osprzętów ( WNO ) ; Ładowarki teleskopowe

To bardzo szeroka paleta maszyn zróżnicowanych pod względem gabarytów, możliwości technologicznych i cech charakterystycznych wynikających z ich budowy i przeznaczenia. Grupa tych maszyn wykorzystywana jest w robotach ziemnych, przeładunkowych, rolnictwie , gospodarce komunalnej i energetyce.

Na szkoleniach prezentowane są co najmniej dwa typoszeregi maszyn tj. z wysięgnikami teleskopowymi oraz tzw. maszyny kompaktowe z wysięgnikami ramieniowymi.
Na szkoleniach przybliżamy naszym słuchaczom zasady funkcjonowania napędów i sterowania funkcjami jazdy i osprzętów maszyn tej grupy.
Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Jest szkoleniem jednokrotnym, które upoważnia do złożenia egzaminu i uzyskania uprawnień do obsługi WIELOZADANIOWYCH NOŚNIKOW OSPRZETÓW- wszystkich typów opisanych w instrukcjach producentów jako (WNO)

Na rynku maszyn zakwalifikowanych jako (WNO) spotkać można maszyny wielu producentów np. JCB, BOBCAT, NEW HOLLAND, MANITOU, CAT, MERLO, i innych. Coraz więcej tego typu maszyn pracuje na runku polskim z uwagi na swoją dużą uniwersalność i operatywność technologiczną w rękach dobrego operatora. Na dzień dzisiejszy uprawnienia do ich obsługi dają duże szanse na podjęcie pracy a nabywane z czasem umiejętności i doświadczenie dadzą satysfakcję zawodową.

skontaktuj sie z nami!

Wypełnij formularz a my odezwiemy się tak szybko jak to tylko możliwe i przedstawimy szczegóły oferty.

dane adresowe

OŚRODEK - CENTRUM SZKOLEŃ MASZYNISTÓW

BOGUSŁAW JANECZEK, JACEK STASKA S.C.

ul. Warszawska 162, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Filia Tomaszów Lubelski

ul. Sybiraków 6, 22-600 Tomaszów Lubelski (siedziba firmy Praktibud)

ul. Żwirki i Wigury 7, 22-600 Tomaszów Lubelski (zespół szkół nr. 4)

+48 788 433 557

+48 602 13 66 52

kontakt@ocsm.edu.pl

CMS by Quick.CMS | Realizacja: czyzkowski.net