Spycharki kl.III, kl.II, kl.I wszystkie typy

Kwalifikacje operatorów spycharek podzielono na trzy klasy.

Kl. III- podstawowa uprawnia do obsługi maszyn o mocy silnika napędowego do 110kW.

*Kl. II- uprawnia do obsługi maszyn o mocy silnika do 220kW.
*Kl. I- uprawnia do obsługi maszyn o mocy silnika powyżej 220kW.

Szkolenie składa się z części praktycznej, podczas której odbywają się ćwiczenia w posługiwaniu się wybraną spycharką polegające na nauce sterowania i pracy maszyną wg. określonych zadań zaprezentowanych i nadzorowanych przez instruktora. W części teoretycznej słuchacze poznają budowę i zasady działania zespołów napędowych spycharek różnych typów różniących się sposobami przekazywania napędu i techniką sterowania maszynami. Program szkolenia jak każdy inny dla operatorów zawiera informacje o bezpieczeństwie użytkowania spycharek w różnych ich zastosowaniach roboczych.

*-więcej informacji na zapytanie indywidualne.