W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.
logo ViaExpert
  • Slider 5
  • Slider 8
  • Slider 9

Pompy do mieszanki betonowej wszystkie typy

To grupa maszyn przeznaczonych do podawania betonu przez tłoczenie go do miejsc przeznaczenia na obiektach budowlanych. Grupa ta obejmuje pompy mobilne na podwoziach samochodowych, przyczepach kołowych oraz pompy stacjonarne- przewoźne. Mają one wspólne cechy konstrukcyjne ale też znacznie różnią się budową i sposobem obsługi oraz sposobem bezpiecznego użytkowania.

Szkolenie obejmuje część praktyczną w zakresie posługiwania się pompą na podwoziu samochodowym. Część teoretyczną prezentującą różne odmiany i typoszeregi pomp objaśniając ich sposób budowy, obsługiwania technicznego i bezpiecznego użytkowania w różnych warunkach pracy i zastosowaniach pomp na budowach.

Kwalifikacje operatora pomp uzyskane po szkoleniu i złożeniu egzaminu uprawniają do obsługi pomp do mieszanek betonowych wszystkich typów.
Szkolenie jest jednokrotne co w tym przypadku powinno się przekładać na szczególną rozwagę przy zdobywaniu praktyki i doświadczeń zawodowych w zakresie użytkowania pomp tzw. Wysięgnikowych, w których przeciętna długość masztu rozdzielczego sięga 30m a nie rzadko ma długość 60m i więcej.

skontaktuj sie z nami!

Wypełnij formularz a my odezwiemy się tak szybko jak to tylko możliwe i przedstawimy szczegóły oferty.

dane adresowe

OŚRODEK - CENTRUM SZKOLEŃ MASZYNISTÓW

BOGUSŁAW JANECZEK, JACEK STASKA S.C.

ul. Warszawska 162, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Filia Tomaszów Lubelski

ul. Sybiraków 6, 22-600 Tomaszów Lubelski (siedziba firmy Praktibud)

ul. Żwirki i Wigury 7, 22-600 Tomaszów Lubelski (zespół szkół nr. 4)

+48 788 433 557

+48 602 13 66 52

kontakt@ocsm.edu.pl

CMS by Quick.CMS | Realizacja: czyzkowski.net