W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.
logo ViaExpert
  • Slider 5
  • Slider 8
  • Slider 9

Pogłębiarki Ssące Śródlądowe-Refulery kl.III wszystkie typy

To grupa specjalistycznych maszyn wydobywczych, pływających po zbiornikach wodnych śródlądowych, których przeznaczeniem jest wydobywanie z dna zbiorników zalegających tam pokładów kruszyw (np. piasek, żwir) lub mułu utrudniającego żeglugę kanałami lub rzekami.

Te specjalistyczne urządzenia mogą być obsługiwane przez osoby uprawnione, które uzyskały potwierdzenie nabytych kwalifikacji.

Szkolenie dla operatorów odbywa się jednokrotnie i dotyczy Pogłębiarek Ssących Śródlądowych -wszystkich typów. Taki też jest wpis kwalifikacji do książki operatora.
Szkolenie składa się z części praktycznej i teoretycznej. W części praktycznej zawarte są ćwiczenia w obsługiwaniu wybranego Refulera.
Część teoretyczna przybliża budowę, zasadę działania, technikę pracy i obsług operatorskich wymaganych przez producentów urządzeń zabudowanych na pogłębiarkach. Zajęcia odniesione są do nowoczesnej techniki instalowanej w pogłębiarkach firm SMOK-DREDGERS, DOPKE, HABERMANN. Zawiera także szkolenie bhp w użytkowaniu maszyn na wodzie i w otoczeniu wyrobisk zbiorników wodnych.

skontaktuj sie z nami!

Wypełnij formularz a my odezwiemy się tak szybko jak to tylko możliwe i przedstawimy szczegóły oferty.

dane adresowe

OŚRODEK - CENTRUM SZKOLEŃ MASZYNISTÓW

BOGUSŁAW JANECZEK, JACEK STASKA S.C.

ul. Warszawska 162, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Filia Tomaszów Lubelski

ul. Sybiraków 6, 22-600 Tomaszów Lubelski (siedziba firmy Praktibud)

ul. Żwirki i Wigury 7, 22-600 Tomaszów Lubelski (zespół szkół nr. 4)

+48 788 433 557

+48 602 13 66 52

kontakt@ocsm.edu.pl

CMS by Quick.CMS | Realizacja: czyzkowski.net