Koparko - ładowarki kl.III wszystkie typy

To grupa maszyn zbudowanych na podwoziu przypominającym ciągnik rolniczy o wysoko zaawansowanej technice napędów i sterowania jazdą oraz osprzętami roboczymi, ładowarkowym i koparkowym. Koparko-ładowarki to maszyny o dużej uniwersalności wykorzystywania w budownictwie.
Uzyskiwanie kwalifikacji operatora odbywa się w wyniku jednokrotnego szkolenia teoretycznego i praktycznego. Obejmuje przegląd budowy zasad działania i techniki posługiwania się całą grupą koparko-ładowarek wszystkich typów i różnych producentów. Na szkoleniach prezentujemy zasady budowy, działania i obsługiwania operatorskiego wszystkich zespołów funkcjonalnych koparko-ładowarek. Przekazujemy zasady i technikę bezpiecznego użytkowania maszyn do celów do których je zaprojektowano i zbudowano.
Szkolenie zawiera część teoretyczną i praktyczną.

Uzyskane uprawnienia upoważniają do obsługi koparko-ładowarek wszystkich typów i marek.